Vrácení, výměna a reklamace

Vrácení zboží 

Pokud Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje, nic se neděje. Můžete nám ho do 14 dnů od převzetí balíčku vrátit. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít náš připravený formulář, ke stažení ho najdete zde.

Máte dvě možnosti vrácení:

1) Vyplňte formulář, zašlete ho na e-mailovou adresu info@kousekprirody.com a potom pošlete balíček se zbožím na adresu Lucie Vanišová, Kousek přírody, Makedonská 626/6, Praha 9-Střížkov, 190 00. Do balíčku prosím vložte Vaše jméno a číslo objednávky. Pokud si vyberete tuto variantu, budeme o balíčku na cestě vědět dopředu a Vaši vratku zpracujeme rychleji. :-)

2) Vytiskněte a vyplňte formulář a zašlete ho přiložený v balíčku spolu s vráceným zbožím na adresu Lucie Vanišová, Kousek přírody, Makedonská 626/6, Praha 9-Střížkov, 190 00.

Prosíme Vás, zboží nám vracejte čisté a v původním stavu, nepoužívané a pokud možno včetně originálního obalu.

 

Výměna zboží

Výměnu zboží aktuálně neumíme. Prosíme pokud chcete zboží vyměnit za jiné, vraťte nám ho podle jedné z možností uvedených výše a v e-shopu udělejte novou objednávku.

 

Reklamace

Zboží věnujeme velkou lásku a péči, ale chyba se může stát. Pokud je se zbožím něco v nepořádku, prosím stáhněte si zde reklamační formulář, vyplňte a zašlete nám ho na e-mailovou adresu info@kousekprirody.com nejlépe i s fotkou vadného zboží. Formulář je možné zaslat také poštou na adresu Lucie Vanišová, Kousek přírody, Makedonská 626/6, Praha 9-Střížkov, 190 00. Vaši reklamaci vyřídíme v co nejkratším čase, nejpozději do 30 dnů od jejího doručení.